asiek25asiek25

Komedie dla nastolatek :)

no więc tak podam najlepsze komedie dla nastolatek o nastolatkach i ich przygodach ;P : < Wredne dziewczyny < Dziewczyny z drużyny < Pamiętnik księżniczki < Akwamaryna < Legalna Blondynka < Angus, stringi i przytulank < Kopciuszek: roztańczona historia < Elita < Wild Child (Mega jest :P) < Stowarzyszenie wędrujących dżinsów < Wyznania małoletniej gwiazdy < Legalne blondynki < Męsko- damska rzecz < Ona to on to są wg. mnie najlepsze takie komedie..... a z tych to jeszcze bardziej lubie wild child, elita, akwamaryna i ona to on .... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PS. JAK CHCECIE SZCZEGOLY O KTORYMS Z TYCH FILMOW TO PISAC :P :*
Shelly94Shelly94
Wszystkie widzialam.. Mmm.. oprocz Elite. xD Kocham Angus, stringi i przytulanki <33 oraz kopciuszka.xD

AurelAurel
Wszystkie zaczepiste. Ale najlepszy to wredne dziewczyny,Kopciuszek,Elita,Wild Child.

AurelAurel
A i jeszcze Ona to on i Dziewczyny z drużyny.

Shelly94Shelly94
Moim zdaniem te dziewczyny z druzyny przereklamowane jakies za duzo tych czesci.... A ja lubie naj Ona to on xD akwamaryna ;p angusa stringi i przytulanki, mean girl..xD
Japan Style. ;*

saensaen
hmm polecam cos z klasykow. - dziewczyna z komputera - wolny dzien ferrisa buellera

Vall666Vall666
- Króliczek - ale czad! - państwo młodzi chuck i larry - wpadka - knocked up

Agatka0004Agatka0004
Mogę dodać jeszcze 'Niecne uczynki' i 'Nowy York! Nowa miłość!' ;)

feriferi
hmm ;D Chyba Króliczek(The House Bunny) wyjebany jest, moze jeszcze ta elita i wild child ;pppp

Bubble_GumBubble_Gum
O 'Wredne Dziewczyny' widziałam ;] muszę powiedzieć, że fajny film ;d niedługo będzie w telewizji chyba ;d

nikt_wielki_onanikt_wielki_ona
nie jestem wielbicielką komedii dla nastolatek, ale zdarzyło mi się obejrzeć dwie:

1)"Juno" - u mnie 4pkt. (w skali od 1 do 5). Muzyka z tego filmu i jego strona wizualna przypadły mi do gustu.

2)"Taniec zmysłów" - u mnie 5pkt. Jak to moja mama powiedziała: "Film dla młodzieży i o młodzieży". Mimo tego bardzo podobała mi się muzyka i taniec w nim, a także jego strona wizualna. Dzięki niemu nabrałam motywacji do działania :-P. Polecam oglądnąć młodym widziom.

Cysia77Cysia77
te które ja oglądnełam i naprawde wam polecam to : Sidney i 7 nieudaczników ( z Amandą Bynes ) Zostańmy przyjaciółmi też fajne . Co się zdarzyło w Las Vegas ( z Cameron Diaz i Aschonem Kutcherem czy jakos tak xd ) Kac Vegas ( boskiii !) trzynastka ( to nie komedia . ale film godny podziwu ) Nie zadzieraj z fryzjerem .

Ola_ParasiukOla_Parasiuk
Kopciuszek: w rytmie miłości, Historia kopciuszka, dzis 13 jutro 30, w rytmie hip hopu (2), Szansa na sukces, Idealny facet, Pamietnik księżniczki (2)...
wogole kocham filmy z Hilary Duff :)
Mhyyy ;D

frytka1338frytka1338

Może i to nie komedia, ale opowiada o nastolatkach. ,,Trzynastka" naprawdę świetny film. Warto zobaczyć.

Odzyskaj hasło