AnabelAnabel

Pokażcie swoje włosy ombre!

Zastanawiam się nad zrobieniem sobie ombre hair, ale trochę się jednak boję czy efekt mnie zadowoli i czy nie zniszczy to za bardzo włosów. Macie jakieś doświadczenia? Pokażcie swoje efekty!
flexibleeflexiblee
ja mam ombre ;)
jestem zadowolona nawet baaardzo . ;)

nika_15nika_15
Choruje na to od dawna.  Jeżeli masz ciemne włosy to nie nastawiaj się od razu na powalający i super widoczny efekt. Ja miałam bardzo ciemny kolor i zanim osiągnęłam efekt, jaki teraz mam musiałam spędzić trochę czasu u fryzjera, ponieważ włosy były zapigmentowane przez farbę, chyba, że masz naturalne, nigdy niemalowane włosy to nie powinno być z tym problemu. Wiadomo, że to osłabia i tak wymęczone już (czy to przez słońce, czy przez malowanie) końcówki, ale jeżeli co jakiś czas zrobisz z nimi porządek (podcinanie) oraz będziesz używała konkretnych odżywek na końcówki naprawdę może fajnie się prezentować. Zdjęcie, które załączam jest z końca kwietnia, teraz efekt jest jeszcze większy, ponieważ tydzień temu byłam u fryzjera.

Ogólnie jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam! :)
moje omb

anies00anies00
Nikt nie zrobi Ci lepiej i naturalniej jak dobry fryzjer, który ma pojęcie co to ombre. Ja mam ciemny blond na dole z miedzianymi końcówkami, trochę tutaj widać ;)

AnabelAnabel
Mam włosy nie farbowane więc może pójdzie lepiej, boję się efektu ciemnej góry i paskudnych, żółtych końcówek.

acceptusacceptus
Ja mam ombre od marca 2011. Nie bój się, jeśli wyjdą za jasne końcówki, zawsze później można troszeczkę przyciemnić i efekt będzie super. Ważne tylko żeby nie robić tego w domu, a żeby zrobił to fryzjer.

Nie wiem czy na dołączonym zdjęciu zauważycie. Mój kolor bardzo naturalnie przechodzi do jaśniejszych końcówek, wyglądają jakby były rozjaśnione słońcem.

AnabelAnabel
No właśnie acceptus na czymś takim mi zależy, rozumiem, że Ty robiłaś u fryzjera? Ile kosztuje takie farbowanie? Jestem totalnie zielona, u fryzjera tylko obcinam końcówki i grzywkę i nie znam cen. 

AnabelAnabel
Bardzo ładne ombre ma Marina, takie naturalne. 
Marina

kkrolewnaakkrolewnaa
ja mam ombre, ale ponieważ schodziłam z czerni - nie są jeszcze na końcach tak jasne jakbym chciała :) przy następnej wizycie będę miała już jaśniejsze :)
post o lokach

PauliN21PauliN21
Rozjaśnianie końcówek, to w żargonie fryzjerów spalanie je, więc automatycznie się je niszczy. Dzięki odżywkom oraz dobrej pielęgnacji stają się normalne jak inne włosy. Wiadomo, że po jakimś czasie będą się rozdwajać, puszyć itd, ale nawet centymetrowe podcięcie je uzdrawia. Ja mam ombr i jestem z nich zadowolona, co jakiś czas muszę sobie je od nowa pofarbować blond farbą, bo jak wiadomo farba ma to do siebie, że się spłukuje po jakimś czasie. Polecam zawitać na mojego bloga, tam zobaczysz jak ja sobie je robiłam, oczywiście nie sama, kolega fryzjer mi to robił, choć teraz ja koleżankom też już sama to robię :P.
LINK:  http://fashionpauletta.blogspot.com/2012/04/ombre-hair.html
instagram Pinupki

acceptusacceptus
Mnie robił znajomy fryzjer. Ufam jemu w 100%. Za pierwszym razem wyszły za jasne, więc później poprawialiśmy. Płaciłam chyba 120pln. Nie pamiętam już dokładnie. Teraz chcę przyciemnić (choć na mój kolor czekałam od 2010 roku i poza końcówkami jest w całości naturalny) i w niektórych miejscach zrobić jaśniejsze refleksy, tak jak ma Beyonce na tym zdjęciu.

mydwojemydwoje
jak coś się nie spodoba, to zawsze można obciąć włosy :) 

izus1991izus1991
Ja miałam kiedyś, zrobiłam sobie SAMA, farbą, na farbowane włosy na brąz. Nie były ani żółte, ani specjalnie poniszczone. Rozjaśniałam dwa razy z odstępem ok tygodnia.

stylio91stylio91
ja robilam niedawno i jestem bardzo zadowolona :)  (ombra robiona u fryzjera na niefarbowane wlosy)

jasminnjasminn
Ja równiez mam ombre, już jakby nie patrzec od niecałych dwóch lat. Pierwsze robiłam u fryzjera i nie byłam do końca zadowolona - były parktycznie żółte no i zapłaciłam dużo. Drugie robiłam sobie sama, zapłaciłam 13 zł za proszek rozjaśniający i utleniacz i jestem bardzo zadowolona-mogę to spokojnie polecic ;)!

AnabelAnabel
Chciałabym właśnie uniknąć obcinania włosów, gdyby coś poszło nie tak i boję się o zniszczenie końcówek. Gdybym robiła to sama, to jak długo trzeba trzymać taki rozjaśniacz?

AllexaAllexa
rozjaśniacz tyle ile jest na opakowaniu, najlepiej troche krócej. ale po rozjasniaczu koncowki zawsze idą do ścięcia... centymetr chociaz.  lepiej zrobic farba koncowki

claudiaclaudia
moje takie se o

AsiolaAsiola
ja również mam nie farbowane, też miałam wątpliwości ale teraz jestem w 100% zadowolona a oto zdjęcie http://stylio.pl/moja-szafa-zdjecie/802326 :)

patrycja2407patrycja2407
Zapraszam do mnie na bloga. Robiłam ombre ponad miesiąc temu, a teraz robiłam drugi raz i efekt wyszedł rewelacyjny, naturalny, odrobinę bardziej rozjaśnione. Na blogu można zobaczyć wszystko dokładniej:  http://patrycja2407.blogspot.com/. Robiłam rozjaśniaczem do pasemek delia za 7zł, jest naprawdę super. Oraz daję link do sposobu wg, którego robiłam:  http://www.antywieszak.pl/?p=1013
pozdrawiam  
Zdjęcie po pierwszym razie, po drugim będzie niebawem :)  
ombre

DeLaFashIvaDeLaFashIva
Robię ombre od 3 miesięcy i za każdym razem jaram się okrutnie efektem.
Jednak na dzisiejszej wizycie pozazdrościłam dziewczynie z fotela obok świetnej fryzury i zdecydowałam się na mocne cięcie mimo, że zapuszczałam włosy i jeszcze jaśniejsze końcówki. Efekt? Obcałowałam Jarka cała uradowana i zachwycam się nową wyczeską.  
Ombre wykonuje tylko wyłącznie w salonie. A włosy oddaje w ręce znakomitego fryzjera Jarka cielniaka, który swoje atelier ma w Warszawie na Żurawiej.
http://www.facebook.com/JaroslawCielniak 
Więcej zdjęć można obejrzeć na moim blogu 
http://delafashiva.blogspot.com/  

Mademoiselle88Mademoiselle88
Oto moje ombre :) byłam blondynką o jednolicie jasnych włosach , od paru dni mam takie.
Ombre

siriusstarsiriusstar
Ja mam dość wyraziste ombre robione przez fryzjera i jestem baaardzo zadowolona. Wcześniej miałam delikatne rozjaśniane przez siebie i był to błąd, bo zniszczyłam sobie włosy wadliwymi środkami rozjaśniającymi. Po fryzjerze jednak moje włosy są prawie w ogóle nie zniszczone i wyglądają rewelacyjnie ( w mojej opinii).
Polecam Ci, bo skoro nie malujesz góry, to zawsze możesz wrócić z ombre do naturalnych. Ja wybrałam ombre właśnie z tego powodu. Żal mi było pomalować całej czupryny. 

petitssishpetitssish
jestem ogólnie zadowolona z efektu, ale potraktowałam je rozjaśniaczem zamist farbą i są niestety baardzo zniszczone. 

aguante86aguante86
Szkoda, że to tylko dla długich włosów. Ja głupia swoje ściełam i strasznie żałuje :(
Strona:
1 2 3 4

Odzyskaj hasło