Koktajlowo na koktajl

Celebryci i Celebrytki, znani i cenieni, blaski fleszy i cienie sławy - to wszystko w jednym miejscu w klubie Mirage w Warszawie, gdzie wspólnie świętowano 15 lecie Wydawnictwa Gruner + Jahr.

Czym jest strój koktajlowy? To zapewne definicja, która przydałaby się naszym kolegom, wbiegającym do Redakcji Stylio niczym mantra i powtarzającym w kółko „Koktajlowy to znaczy jaki”? Kłębiący się w drzwiach tłum mężczyzn pochłoniętych wizją siebie stawiających stopy po czerwonym dywanie odzianych we fraki, została brutalnie rozbita. Melonik odszedł na plan dalszy, a lakierki schowane do pudełka na wypadek nieoczekiwanego ślubu.

Z francuskiego tenue d’ aprés, to strój pośredni pomiędzy strojem formalnym a nieformalnym. Mężczyznę zmusza do ubrania ciemnego garnituru, który wymaga białej koszuli a okraszony jest stonowanym krawatem.

Kobieta podkreślając swe uroki wdziewa wówczas krótką sukienkę koktajlową, którą może również zastąpić kostiumem (kostium – słowo które powinno być zakazane – jakaś ewidentna tkwi w nim brzydota) zarówno ze spódnicą jak i spodniami. Nie boimy się intensywnych kolorów, dekoltów i szerokich spodni.

A jak odrobili zadanie nasi goście, których z ukrycia podglądało Stylio?

gj1_620

gj2_620

gj3_620

Więcej wyłapanych do obejrzenia w dziale paparazzi.

Komentarze (12)

dwa pierwsze: boskie stroje.

prokop mial zajebsity garniturr

jedni lepiej, inni gorzej, ale zdjecie fajne;)

czarne rajtki królują

Wellman i prokop genialny zestaw :D Welman jest rewelacyjna! to sztuka ubierać się tak dobrze do swojej tuszy :)

marcin prokop kocham go jest taki sexi aaaaaaaa

Prokop+Wellman= dobra zabawa;)

kurde, gossip column na stylio - no fakt, tego jeszcze brakowało :-p czy to jest party z okazji halołin?

dziwie się że się w ogóle tak ubrała bo Ona nie ma w zwyczaju pojawiać się w oficjalnych strojach.bardziej stawiałabym że przyjdzie w koszuli bawełnianej w lnianych spodniach i kilku drewnianych dodatkach z afryki.:)

To Beata Pawlikowska. To samo pomyslalam, ze raczej mało ciekawie sie ubrała.

Odzyskaj hasło